1/1

Михаил Лермонтов,

Der Engel

tradukita de N. N. 98

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Traduko de la Rusa poemo “Ангел” de Михаил Лермонтов (∗1814-10-15 – †1841-07-27) en la Germanan de N. N. 98.

Arg-1039-2112 (2014-06-03 17:30:50)

Tiu ĉi poem-germanigo troviĝas en la retejo http: // maschas-buch. blogspot. de/ 2011/ 09/ lermontov-der-engel. html . Vidu ankau: http: // home. arcor. de/ berick/ illeguan/ lermont1. htm .

http://www.poezio.net/version?poem-id=1039&version-id=2112