1/1

Александр Сергеевич Пушкин,

Nightingale and Rose

tradukita de Евгения Саркисьянц

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Traduko de la Rusa poemo “Соловей и роза” de Александр Сергеевич Пушкин (∗1799-06-06 – †1837-02-10) en la Anglan de Евгения Саркисьянц.

Arg-1074-2168 (2014-06-30 20:09:05)

Tiu ĉi poem-angligo troviĝas en http: // www. stihi. ru/ avtor/ eportnia .

http://www.poezio.net/version?poem-id=1074&version-id=,2168