1/1

Dietrich Bonhoeffer,

Von guten Mächten

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Verkinto de tiu ĉi Germana poemo estas Dietrich Bonhoeffer (∗1906-02-04 – †1945-04-09), publikigita 1944.

Arg-109-218 (2004-02-01 18:41:12)

http://www.poezio.net/version?poem-id=109&version-id=,218