1/1

Dietrich Bonhoeffer,  Dietrich Bonhoeffer,
Von guten Mächten  Sub ŝirm’ mirinda

tradukita de Adolf Burkhardt

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Verkinto de tiu ĉi Germana poemo estas Dietrich Bonhoeffer (∗1906-02-04 – †1945-04-09), publikigita 1944.

Arg-109-218 (2004-02-01 18:41:12)

Traduko de la Germana poemo “Von guten Mächten” de Dietrich Bonhoeffer (∗1906-02-04 – †1945-04-09) en Esperanton de Adolf Burkhardt (pastro, ∗1929-04-10 – †2004-04-02).

Arg-109-219 (2004-02-01 18:41:23)

http://www.poezio.net/version?poem-id=109&version-id=218,219