1/1

N. N. 104,

Esperanto

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Verkinto de tiu ĉi Germana poemo estas N. N. 104.

Arg-1135-2291 (2015-04-07 12:06:34)

Trovita en http: // www. leselupe. de/ lw/ titel-Esperanto-3282. htm . Vidu ankau: http: // www. leselupe. de/ lw/ titel-Die-Reitlehrerin-113620. htm .

http://www.poezio.net/version?poem-id=1135&version-id=,2291