1/1

James Krüss,

Nun ekas la jaro

tradukita de Manfredo Ratislavo

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Traduko de la Germana poemo “Ein Jahr will beginnen” de James Krüss (Jakobo Krujso, ∗1926-05.31 – †1997-08.02) en Esperanton de Manfredo Ratislavo (Manfred Retzlaff, Stettiner Str. 16, D-59302 Oelde, Germanio, ∗1938-11-04) en 1984-01-02.

MR-112-2 / Arg-120-238 (2004-02-01 18:38:47)

http://www.poezio.net/version?poem-id=120&version-id=238