1/1

Hans Hartvig Seedorff,  Hans Hartvig Seedorff,
La hela nokto  Die helle Nacht
tradukita de Manfredo Ratislavo  tradukita de Manfred Retzlaff

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Argiope-informo:

La aspekto de tiu ĉi versio estas barita.

Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Traduko de la Dana poemo “Den lyse Nat” de Hans Hartvig Seedorff (∗1892-08-12) en Esperanton de Manfredo Ratislavo (Manfred Retzlaff, Stettiner Str. 16, D-59302 Oelde, Germanio, ∗1938-11-

04) en 1987-03.

MR-202-4 / Arg-237-473 (2004-06-10 13:50:29)

Traduko de la Dana poemo “Den lyse Nat” de Hans Hartvig Seedorff (∗1892-08-12) en la Germanan de Manfred Retzlaff (∗1938-11-04) en 1987-08-25.

MR-202-02 / Arg-237-472 (2004-06-10 13:50:12)

http://www.poezio.net/version?poem-id=237&version-id=,473,472