1/1

Eduard Möricke,

Printempo

tradukita de Cezar

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Traduko de la Germana poemo “Er ist’s” de Eduard Möricke (Eduardo Mojriko, ∗1804-09-08 – †1875-06-04) en Esperanton de Cezar (civila nomo: Hans-Georg Kaiser, ∗1954-05-21). Arg-283-2248 (2015-01-10 13:11:20) Tiu ĉi poem-traduko troviĝas en http: // cezartradukoj. blogspot. de/ 20 2/ 04/ eduard-morike-printempo-poemo. html .

http://www.poezio.net/version?poem-id=283&version-id=,2248