1/1

Hermann Hesse,

En la nebulo

tradukita de Manfredo Ratislavo

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Traduko de la Germana poemo “Im Nebel” de Hermann Hesse (∗1877-07-02 – †1962-08-09) en Esperanton de Manfredo Ratislavo (Manfred Retzlaff, Stettiner Str. 16, D-59302 Oelde, Germanio, ∗1938-11-04) en 2005-02-27.

MR-008-2a / Arg-298-604 (2012-12-24 15:49:51)

http://www.poezio.net/version?poem-id=298&version-id=,604