1/1

Hermann Hesse,

Alle Bücher dieser Welt

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Verkinto de tiu ĉi Germana poemo estas Hermann Hesse (∗1877-07-02 – †1962-08-09).

Arg-299-605 (2006-01-13 23:18:11)

http://www.poezio.net/version?poem-id=299&version-id=,605