1/1

Irmtraut Böttcher,

Aŭtunaj pensoj

tradukita de Manfred Retzlaff

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Traduko de la Germana poemo “Herbstgedanken” de Irmtraut Böttcher (∗1918-06-16) en Esperanton de Manfred Retzlaff (∗1938-11-04) en 2005-10-25.

Arg-330-668 (2005-10-26 08:16:25)

Sinjorino Irmtraut Böttcher (Grabenstr. 35, D-58095 Hagen, Germanio), la verkintino de la poemo, afable permesis al mi, Manfred Retzlaff, la publikigon de la poemo en tiu ĉi mia interreta poem-kolekto.

http://www.poezio.net/version?poem-id=330&version-id=,668