1/1

Erika Engel,

Sind die Lichter angezündet

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Verkinto de tiu ĉi Germana poemo estas Erika Engel (∗1911-09-21 – †2004-07-06).

Arg-338-677 (2014-03-19 19:38:44)

Pri la verkistino vidu ankaŭ la retejon http: // www. literaturport. de/ index. p p? id= 26&no_ cache= 1&user_autorenlexikonfr ntend_pi1% 5Bal_aid% 5D= 2699&user_autorenlexikonfrontend_ pi1% 5Bal_opt% 5D= 1 kaj http: // de. wikipedia. org/ wiki/ Erika_Engel-Wojahn . Ein Liederbuch mit den Musiknoten ist zu bestellen bei http: // www. notenbuch. de/ productlist2. aspx? lookup= Sind+ die+ Lichter . Vrkinto de la melodio estas Hans Sandig. Pri tiu vidu la vikipediejon http: // de. wikipedia. org/ wiki/ Hans_Sandig .

http://www.poezio.net/version?poem-id=338&version-id=677