1/1

Erich Kästner,

Fantasie von übermorgen

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Verkinto de tiu ĉi Germana poemo estas Erich Kästner (∗1899-02-23 – †1974-07-29).

Arg-521-1026 (2010-02-28 00:40:19)

http://www.poezio.net/version?poem-id=521&version-id=,1026