1/1

Erich Kästner,

Mil bondeziroj

tradukita de Manfred Retzlaff

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Traduko de la Germana poemo “Tausend Wünsche” de Erich Kästner (∗1899-02-23 – †1974-07-29) en Esperanton de Manfred Retzlaff (∗1938-11-04) en 2000-12.

MR-335-1b / Arg-571-1154 (2010-09-21 19:36:44)

http://www.poezio.net/version?poem-id=571&version-id=1154