1/1

Erich Kästner,

Die Entwicklung der Menschheit

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Verkinto de tiu ĉi Germana poemo estas Erich Kästner (∗1899-02-23 – †1974-07-29).

Arg-572-1155 (2010-09-22 08:47:43)

http://www.poezio.net/version?poem-id=572&version-id=1155