1/1

Karoly Janos,

La kanto de l’ elmigrantoj

tradukita de Manfredo Ratislavo

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Traduko de la Germana poemo “Das Auswandererlied” de Karoly Janos en Esperanton de Manfredo Ratislavo (Manfred Retzlaff, Stettiner Str. 16, D-59302 Oelde, Germanio, ∗1938-11-04) en 1992-03.

MR-249-1a / Arg-57-111 (2004-01-31 22:47:57)

http://www.poezio.net/version?poem-id=57&version-id=111