1/1

Hermann Hesse,

Malgardate la anim’

tradukita de Manfredo Ratislavo

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Traduko de la Germana poemo “Und die Seele unbewacht” de Hermann Hesse (∗1877-07-02 – †1962-08-09) en Esperanton de Manfredo Ratislavo (Manfred Retzlaff, Stettiner Str. 16, D-59302 Oelde, Germanio, ∗1938-11-04) en 2000-04-23.

MR-251-1b / Arg-58-113 (2003-11-10 08:40:02)

http://www.poezio.net/version?poem-id=58&version-id=113