1/1

James Krüss,

Weihnacht in der großen Stadt

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Verkinto de tiu ĉi Germana poemo estas James Krüss (Jakobo Krujso, ∗1926-05.31 – †1997-08.02).

Arg-654-1315 (2012-11-21 14:57:35)

La teksto trovighas ankau en http: // www. ciao. de/ 14_Ihre_Weihnachtsgedichte__Test_2138299 . Vidu ankaŭ: http: // ohmytracks. com/ #/ music/ James+ Kr% C3% BCss .

http://www.poezio.net/version?poem-id=654&version-id=1315