1/1

Marie-Luise Bald,

Noch Sommer

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Verkinto de tiu ĉi Germana poemo estas Marie-Luise Bald, publikigita 2012.

Arg-659-1323 (2012-11-18 11:23:47)

Dies Gedicht erschien in 2012 in der Zeitschrift “Landwirtschaftliches Wochenblatt”, auf Seite 112.

http://www.poezio.net/version?poem-id=659&version-id=1323