1/1

N. N. 39,

Tagmanĝa preĝo

tradukita de Manfredo Ratislavo

Ĉiuj bonaj donoj, ĉiuj niaj konoj venas de vi, Dio. Ni danku vin pro tio.

Traduko de la Germana poemo “Tischgebet” de N. N. 39 en Esperanton de Manfredo Ratislavo (Manfred Retzlaff, Stettiner Str. 16, D-59302 Oelde, Germanio, ∗1938-11-04).

Arg-686-1384 (2012-11-28 18:18:54)

http://www.poezio.net/version?poem-id=686&version-id=1384