1/1

N. N. 40,

Sentenco

tradukita de Manfred Retzlaff

Se vi laboron vian faras kaj ĉiam sur posteno staras, volonte faras ĝin kaj ĝoje, amuzi rajtas vi vin foje.

Traduko de la Basgermana poemo “Ein Sinnspruch” de N. N. 40 en Esperanton de Manfred Retzlaff (∗1938-11-04).

Arg-687-1386 (2012-11-29 14:09:13)

http://www.poezio.net/version?poem-id=687&version-id=1386