1/1

Gerda Illerhues,

Abenddämmern

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Verkinto de tiu ĉi Germana poemo estas Gerda Illerhues (∗1930).

Arg-771-1545 (2013-01-16 18:15:06)

Tiu ĉi poemo aperis en la jaro 2001 en la gazeto “Landwirtschaftliches Wochenblatt für Westfalen-Lippe”. La verkinto, s-ino Gerda Illerhues, loĝis en Lehmbergstr. 50, D-46282 Dorsten, Germanio.

http://www.poezio.net/version?poem-id=771&version-id=1545