1/1

Alice Lindel,

Stufen des Lebens

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Verkinto de tiu ĉi Germana poemo estas Alice Lindel.

Arg-795-1591 (2013-01-23 11:19:03)

S-ino Alice Lindel vivis en Gütersloh, Germanio, laŭ informo de s-ro d-ro Thomas Lindel, Memelweg 4/1, D-89168 Niederstotzingen, Tel. 0049-(0)7325-8252.

http://www.poezio.net/version?poem-id=795&version-id=,1591