1/1

Helga Rehbein,

La kantoj de l’ rozo

tradukita de Manfred Retzlaff

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Traduko de la Germana poemo “Die Lieder der Rose” de Helga Rehbein en Esperanton de Manfred Retzlaff (∗1938-11-04) en 2004-06-04.

MR-421-2 / Arg-797-1596 (2013-01-24 07:39:19)

http://www.poezio.net/version?poem-id=797&version-id=1596