1/1

Josef Dissen,

Mit Frost und Wind

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Verkinto de tiu ĉi Germana poemo estas Josef Dissen.

Arg-864-1742 (2013-04-07 08:29:00)

Dies Gedicht erschien in 2012 in der Zeitschrift “Landwirtschaftliches Wochenblatt”, Ausgabe 8/2013, vom 21. Februar 2013, auf Seite 88.

http://www.poezio.net/version?poem-id=864&version-id=,1742