1/1

Johanna Overkamp,

Die kalte Zeit

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Verkinto de tiu ĉi Germana poemo estas Johanna Overkamp.

Arg-865-1743 (2013-04-07 13:18:33)

Dies Gedicht erschien in 2013 in der Zeitschrift “Landwirtschaftliches Wochenblatt”, Ausgabe 3/2013, vom 17. Januuar 2013, auf Seite 96.

http://www.poezio.net/version?poem-id=865&version-id=1743