1/1

Elisabeth Gallenkemper,

Allerheiligen

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Verkinto de tiu ĉi Germana poemo estas Elisabeth Gallenkemper.

Arg-868-1746 (2014-02-11 11:05:41)

Dies Gedicht erschien in 2011 in der Zeitschrift “Landwirtschaftliches Wochenblatt”, Nr. 43 vom 27.10.2011, auf Seite 96.

http://www.poezio.net/version?poem-id=868&version-id=,1746