1/1

Elisabeth Gallenkemper,

Ĉiuj Sanktuloj

tradukita de Manfred Retzlaff Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Traduko de la Germana poemo “Allerheiligen” de Elisabeth Gallenkemper en Esperanton de Manfred Retzlaff (∗1938-11-04). Arg-868-1747 (2013-04-08 17:12:24)

http://www.poezio.net/version?poem-id=868&version-id=1747