1/1

Wolfgang Burmester,

Herbsteinspielung

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Verkinto de tiu ĉi Germana poemo estas Wolfgang Burmester.

Arg-879-1760 (2013-04-17 13:55:36)

Tiu ĉi poemo aperis en la agronomia revuo “Landwirtschaftliches Wochenblatt für Westfalen-Lippe”. n-ro 42/2010 de l’ 21.10.2010, sur paĝo 87.

http://www.poezio.net/version?poem-id=879&version-id=,1760