1/1

Manfred Hausmann,

Mondnacht

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Verkinto de tiu ĉi Germana poemo estas Manfred Hausmann (∗1898-09-10 – †1986-08-06).

Arg-902-1799 (2013-08-06 23:13:02)

Verkita de Manfred Hausmann laŭ poemo origine verkita de la ĉina poeto Sū Shì. Vidu la retejojn http: // de. wikipedia. org/ wiki/ Su_Shi kaj http: // eo. wikipedia. org/ wiki/ Su_ЕЁi .

http://www.poezio.net/version?poem-id=902&version-id=,1799