1/1

Joseph Mohr,

Paca Nokt’!

tradukita de Hans-Georg Kaiser

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Traduko de la Germana poemo “Stille Nacht, heilige Nacht” de Joseph Mohr (∗1792 – †1848) en Esperanton de Hans-Georg Kaiser (Cezar, ∗1954-05-21).

Arg-94-712 (2006-04-27 13:26:06)

http://www.poezio.net/version?poem-id=94&version-id=,712