1/1

Elli Weisbach,

Inter spaco kaj tempo

tradukita de Manfred Retzlaff

Foje mi traglitas inter spaco kaj tempo en sonĝo kaj mi kunportas de tie rebrilon de la brilo.

Traduko de la Germana poemo “Zwischen Raum und Zeit” de Elli Weisbach (Elvira Köhler) en Esperanton de Manfred Retzlaff (∗1938-11-04).

Arg-982-1982 (2014-03-19 10:50:42)

http://www.poezio.net/version?poem-id=982&version-id=1982