1/1

Erika Engel,

Der Pfefferkuchenmann

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Verkinto de tiu ĉi Germana poemo estas Erika Engel (∗1911-09-21 – †2004-07-06).

Arg-984-1984 (2014-03-19 19:40:25)

Pri la verkistino vidu la retejon http: // www. literaturport. de/ index. p p? id= 26&no_cache= 1&user_autorenlexikonfr ntend_pi1% 5Bal_aid% 5D= 2699&user_autorenlexikonfrontend_pi1% 5Bal_opt% 5D= 1 kaj http: // de. wikipedia. org/ wiki/ Erika_Engel-Wojahn .

http://www.poezio.net/version?poem-id=984&version-id=1984