1/1

Eleanor Farjeon,

Morning has broken

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Verkinto de tiu ĉi Angla poemo estas Eleanor Farjeon (∗1881-02-13 – †1965-06-05).

Arg-986-1987 (2014-03-24 19:17:22)

Vidu ankaŭ:http: // www. allspirit. co. uk/ morning. html . Pri la verkintino vidu la retejojn http: // en. wikipedia. org/ wiki/ Eleanor_Farjeon kaj http: // de. wikipedia. org/ wiki/ Eleanor_Farjeon . Pri la kanto “Morning has broken” vidu: http: // en. wikipedia. org/ wiki/ Morning_Has_Broken kaj http: // de. wikipedia. org/ wiki/ Morning_Has_Broken .

http://www.poezio.net/version?poem-id=986&version-id=1987